Loading...

HAKKIMIZDA

SCHUSSEL Enerji 2011 yılından beri Yenilenebilir Enerji sektöründe projeler üretmiş, Mühendislik proje ve montaj konusunda alanında hizmetler vermiştir. 2013 yılından beride sektörde bu alanda çalışmalar yapmış ve 2023 yılında SCHUSSEL Enerji Teknolojileri Kurumsal kimliği ile yeni projelerle hizmet vermeye devam etmektedir. Sektörde oldukça ihtiyaç duyulan, doğru bilgi teknik uygulama ile fizibil projelerle devam etmektedir. SCHUSSEL enerji olarak geçmişimiz geleceğimizin teminatı olarak saygınlık ve dürüstlüğünü ileriye taşıyarak alanında hizmet vermeye devam edecektir.

DEĞERLERİMİZ

Ülkemizde Milli Temiz ve ucuz enerjiye hızlı bir şekilde sahip olmak zorundayız. Bunun için, yüksek performans ve Doğru projeler üretmek zorundayız. Proje Geliştirme- Ges Mühendisliği-Doğru araştırma Metodoloji – TEDAŞ Projelendirme ve uygulama - Finansal Modelleme – AG/OG Çözümleri –ENH – Scada Otomasyon – Anahtar Teslimi Kurulumlar – Uzaktan Müdahale İşletme bakım Hizmetleri gibi Sektörün İhtiyaç duyduğu tüm alanlarda kendi deneyimli ve uzman kadrosu ile Müşterilerine hizmet vermektedir. 2023 yılı itibariyle Türkiyenin EPDK ve Enerji ve Tabi Bakanlığının gerek endüstri kuruluşları gerekse Tarımsal hizmet yenilenebilir enerji kaynakları ile ilgili yasal prosedür ve yol haritası konusunda hızlı ve güvenli çalışmalar yapılmaktadır. Türkiyenin her bölgesinde bayilik çalışmalarımız ile doğru zamanda hızlı müdahale işle işletme bakım hizmeti konusunda çalışma disiplinimiz bulunmaktadır. Uzaktan izleme müdahale işletme bakım hizmetleri olarak sektörün ihtiyç duyduğu tüm alanlarda deneyimli ve uzman kadrosuyla güvenli ve hızlı çalışmalar yapmaktadır.

GÖREV ANLAYIŞIMIZ

SCHUSSEL Enerji olarak elbette proje üretiminden devreye almaya kadar tüm EPC hizmetleri ile anahtar teslimi çalışmalar yapmak en büyük deneyimimizdir. Ancak Yatırımcının istemesi durumunda , Yenilenebilir Enerji kaynakları ile ilgili şantiye aşamasından itibaren Uzman Personelimiz ile gerekli alet ve teçhizatla beraber, proje aşamasından itibaren , onaylı uygulama proje incelemesi, uygun malzeme seçinleri, sürdürülebirlik kontrolleri yapılarak, hem yatırımcının hemde yüklenicinin haklarını koruyarak, zamanında doğru projelendirme ile ilgili Danışmanlık ve Müşavirlik hizmeti sunmaktadır. Yeni bitmiş Santraller ile ilgilide ekpertiz hizmetleri ayrıca sunmaktadır.

SÜRDÜRÜLEBİRLİK

Her Birey için Sürdürülebilir enerji; SCHUSSEL Enerji Prensip olarak , gelecek kuşakların ihtiyaçlarını karşılayabilme olanaklarını tehlikeye sokmadan, şu anki neslin kendi ihtiyaçlarını karşılama imkanlarını her zaman korunmasını sağlamaktır. Kullanılan kaynakların kullanma biçimlerini de en uzun vadeli sonuçlarının da akıllıca değerlendirilmesinin sağlanmasıdır.

ENTEGRE POLİTİKAMIZ

Sorunları ayrı ayrı çözme yerine bütünsel olarak çözerek birçok yönden kazanım sağlamak hedefindeyiz. Sistemler sorunları ayrı ayrı çözmek yerine her aşama da bütünsel olarak yaklaşıp çözerek kazanım sağlarlar. Kalite yönetimi, iş yönetimi ve iş güvenliği konusunda duruşunu ve amacımızın en iyi şekilde gösterilmesi.

İNOVASYON

Özellikle Enerji sektöründe yeni yaratıcı fikirlerin veya buluşların ekonomik alanlara uygun hale getirilip uygulanması hedeflerini ve iş modellerini geliştirmeyi hedef almaktayız.

Bizi farklı kılan şey nedir?

Şirket olarak sorumluluğumuz, finansal getiri yaratmanın ötesinde dünyamızın temiz enerjiye geçişinde önemli bir rol oynamaktır.